Archiwum
Please reload

Kalpapāda to Pokazowe Siedlisko Permakulturowe, które powstaje od maja 2015 roku na Pogórzu Dynowskim. To przestrzeń gdzie tworzę, testuję i demonstruję niskobudżetowe i trwałe rozwiązania gwarantujące wygodne życie w zgodzie z naturą.

2018/02/25

Realizacja projektu permakulturowego siedliska nigdy nie ma końca. To proces ciągły, droga, która prowadzi przez cztery cykle: obserwację, analizę, projekt, realizację po czym dokonujemy obserwacji informacji zwrotnej i ponownej analizy itp.

Możemy śmiało...

2015/01/22

autor:

Permakulturowe zaprojektowanie siedliska jest procesem ciągłym, a dokładniej cyklicznym, który można podzielić na powtarzające się etapy: Survey, Analyze, Design, Implement, Maintain, Feedback, Survey, Analyze, Redesign... itd.

Pierwszym krokiem jest zawsze niedziałanie...

Please reload

Autorzy:

MARCIN
Z wykształcenia: technik elektronik, nauczyciel informatyki i techniki.
Z doświadczenia: sprawnie kreujący marzyciel optymista. Od 2011 roku pasjonat permakultury. Z przyjemnością dzieli się wiedzą i doświadczeniem związanym z szeroko pojętą permakulturą. Pogodny i bardzo gadatliwy naturalny budowniczy, zdun, majsterkowicz, elektronik, leśny półdziki ogrodnik, fotograf. Jego podejście do życia brzmi – DA SIĘ. 
Samuela
Z wykształcenia historyczka sztuki. Na co dzień wegetarianka z dość długim stażem, choć we własnej kuchni zdecydowanie częściej weganka, kochająca naturę, zasłuchująca się w ciszy, poszukująca zdrowych, ekologicznych rozwiązań. Początkująca ogrodniczka, szczególnie zainteresowana ideami permakultury i biodynamiki. Z zamiłowania kolekcjonerka wiedzy o dawnych i współczesnych drogach duchowych poszukiwań. 
Odwiedź nas także na
Facebooku i youtube:
Ostatnie posty
Please reload

Zapraszamy do kontaktu:

Email: kalpapada@gmail.com

Tel. 881 584 319

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now